Victorian Junior Road Championships Individual Time Trial Provisional
10:01:00 am | 212 | Myia NICOLSON (Castlemaine Cycling Club) | ____ | JG11 | ||
10:02:00 am | 211 | Hope HARNETTY (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JG11 | ||
10:03:00 am | 207 | Isaac JONES (Echuca Moama Cycling Club) | ____ | JB11 | ||
10:04:00 am | 206 | Tristan NAUMCEVSKI (Sutherland Shire CC) | ____ | JB11 | ||
10:05:00 am | 205 | Oliver ANTHONY (Brunswick Cycling Club) | ____ | JB11 | ||
10:06:00 am | 204 | Cooper NORTHEY (Alpine Cycling Club) | ____ | JB11 | ||
10:07:00 am | 203 | Maxx NUSPAN (Brunswick Cycling Club) | ____ | JB11 | ||
10:08:00 am | 202 | Ollie JIROVEC (Brunswick) | ____ | JB11 | ||
10:09:00 am | 201 | Max GOOLD (St Kilda Cycling Club) | ____ | JB11 | ||
10:19:00 am | 186 | Milana FREER (Bendigo) | ____ | JG13 | ||
10:20:00 am | 185 | Pippa WILLEN (Castlemaine Cycling Club) | ____ | JG13 | ||
10:21:00 am | 184 | Lilyth JONES (echuca moama) | ____ | JG13 | ||
10:22:00 am | 183 | Kira BAILEY (Blackburn Cycling Club) | ____ | JG13 | ||
10:23:00 am | 182 | Ava GIRAMONDO (Brunswick Cycling Club) | ____ | JG13 | ||
10:24:00 am | 181 | Belinda BAILEY (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JG13 | ||
10:27:00 am | 171 | Anthony METCRAFT (Wangaratta Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:28:00 am | 170 | Oliver HALL (Wangaratta) | ____ | JB13 | ||
10:29:00 am | 169 | Tom BUTLER (Brunswick Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:30:00 am | 168 | Nate HADDEN (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:31:00 am | 167 | Cadel HOWIE (Port Fairy) | ____ | JB13 | ||
10:32:00 am | 166 | Jamie COLES (Bendigo District Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:33:00 am | 165 | Sam NORTHEY (Alpine Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:34:00 am | 164 | Xavier STARLING (Geelong Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:35:00 am | 163 | Angus GILL (Bendigo and District Cycle Club) | ____ | JB13 | ||
10:36:00 am | 162 | Jamie RADFORD (Blackburn Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:37:00 am | 161 | Eddie JIROVEC (Brunswick Cycling Club) | ____ | JB13 | ||
10:47:00 am | 150 | Shannon CRAGGILL (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:48:00 am | 149 | Lucinda TERRY (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:49:00 am | 148 | Sophie MARR (Blackburn Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:50:00 am | 147 | Sophie SUTTON (Blackburn Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:51:00 am | 146 | Kobi MERCHANT (Brunswick) | ____ | JW15 | ||
10:52:00 am | 145 | Madeleine STARLING (Geelong Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:53:00 am | 144 | Hayley JENKINS (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:54:00 am | 143 | Lucinda STEWART (Carnegie CC) | ____ | JW15 | ||
10:55:00 am | 142 | Jasmine EDDY (Echuca/Moama Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:56:00 am | 141 | Alyssa POLITES (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JW15 | ||
10:59:00 am | 126 | Toby ROBINS (Albury Wodonga Panthers Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:00:00 am | 125 | Kristian APARO (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:01:00 am | 124 | Harrison KNIGHT (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:02:00 am | 123 | Cooper CAMERON (Blackburn Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:03:00 am | 122 | Peter CLARKE (Blackburn Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:04:00 am | 121 | Dylan PROCTOR-PARKER (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:05:00 am | 120 | Jacob HENERY (Bendigo and District Cycle Club) | ____ | JM15 | ||
11:06:00 am | 119 | Tate GRUNDEN (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:07:00 am | 118 | Lucas MOORE (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:08:00 am | 117 | Peter MAKROGIANNIDIS (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:09:00 am | 116 | Harry WILLEN (Castlemaine Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:10:00 am | 115 | Christopher DOUGLAS (Castlemaine Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:11:00 am | 114 | Tarun COOK (Blackburn Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:12:00 am | 113 | Ty WIDDICOMBE (Colac) | ____ | JM15 | ||
11:13:00 am | 112 | Daniel O'MALLEY (Hawthorn cycling club) | ____ | JM15 | ||
11:14:00 am | 111 | Murray CULLING (Ararat & District Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:15:00 am | 110 | Campbell MCEWEN (Carnegie Caulfield CC) | ____ | JM15 | ||
11:16:00 am | 109 | Max LEINER (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:17:00 am | 108 | Alexander JONES (Park Life Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:18:00 am | 107 | Tom NICOLSON (Castlemaine Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:19:00 am | 106 | Billy ARMSTRONG (Preston Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:20:00 am | 105 | Oscar JONES (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:21:00 am | 104 | Jamie HAZELDEN (Preston Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:22:00 am | 103 | Jackson HADDEN (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:23:00 am | 102 | James ANTHONY (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM15 | ||
11:24:00 am | 101 | Zachary KELLY (Hawthorn cycling club) | ____ | JM15 | ||
11:34:00 am | 88 | Amber LYONS (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:35:00 am | 87 | Sharni MORLEY (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:36:00 am | 86 | Sarah DOYLE (Mornington Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:37:00 am | 85 | Olivia SENS (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:38:00 am | 84 | Ashlee JONES (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:39:00 am | 83 | Lucia AZZOPARDI (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:40:00 am | 82 | Elizabeth NUSPAN (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:41:00 am | 81 | Catalina SOTO (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW17 | ||
11:44:00 am | 65 | Stuart BAILEY (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:45:00 am | 64 | Kaleb HENERY (Bendigo & District CC) | ____ | JM17 | ||
11:46:00 am | 63 | Jonathan MARR (Blackburn Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:47:00 am | 62 | Nicholas DOUGLAS (Castlemaine Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:48:00 am | 61 | Cooper MCCORMICK (Preston Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:49:00 am | 60 | Khris CLEMENTSON (Camperdown) | ____ | JM17 | ||
11:50:00 am | 59 | Zach OWEN (Albury Wodonga Panthers Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:51:00 am | 58 | Abraham NASRE (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:52:00 am | 57 | Darcy MCCLURE-WALLACE (Bendigo and District Cycle Club) | ____ | JM17 | ||
11:53:00 am | 56 | Graeme FRISLIE (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:54:00 am | 55 | Ben JONES (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:55:00 am | 54 | Ed SUTTON (Hawthorn Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:56:00 am | 53 | Ben SOLLY (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:57:00 am | 52 | Connor MCCAIG (Bendigo & District CC) | ____ | JM17 | ||
11:58:00 am | 51 | Alexander ALLOTT (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
11:59:00 am | 50 | Oskar MOORE (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:00:00 pm | 49 | Travis STEWART (Carnegie CC) | ____ | JM17 | ||
12:01:00 pm | 48 | Joshua HEATHER (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:02:00 pm | 47 | Harry MORGAN (Blackburn Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:03:00 pm | 46 | Henry DIETZE (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:04:00 pm | 45 | Jesse NORTON (Ballarat / Sebastopol Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:05:00 pm | 44 | Angus MCLEAN (Wangaratta Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:06:00 pm | 43 | Patrick EDDY (Echuca/Moama Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:07:00 pm | 42 | Bill SIMPSON (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:08:00 pm | 41 | Samual EDDY (Echuca/Moama Cycling Club) | ____ | JM17 | ||
12:18:00 pm | 32 | Jemma EASTWOOD (Blackburn Cycling Club) | ____ | JW19 | ||
12:19:00 pm | 31 | Sarah GIGANTE (Brunswick Cycling Club) | ____ | JW19 | ||
12:28:00 pm | 19 | Tom SHARP (Albury Wodonga Panthers Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:29:00 pm | 15 | Callum HOPKINS (Blackburn Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:30:00 pm | 14 | William MURRAY (Hawthorn Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:31:00 pm | 13 | William PENDER-BUCHAN (Port Macquarie Cycle Club) | ____ | JM19 | ||
12:32:00 pm | 12 | Mitchell RANKIN (Wellington) | ____ | JM19 | ||
12:33:00 pm | 11 | William MOLONEY-MORTON (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:34:00 pm | 10 | Connor SENS (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:35:00 pm | 9 | Max STEWART (Carnegie CC) | ____ | JM19 | ||
12:36:00 pm | 8 | Rudy PORTER (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:37:00 pm | 7 | Mackenzie HASTINGS (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:38:00 pm | 6 | Sam BASCOMBE (St Kilda Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:39:00 pm | 5 | Brandon CONWAY (Port Macquarie Cycle Club) | ____ | JM19 | ||
12:40:00 pm | 4 | David WILLIAMS (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:41:00 pm | 3 | Luke PLAPP (Brunswick Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:42:00 pm | 2 | Carter TURNBULL (St Kilda Cycling Club) | ____ | JM19 | ||
12:43:00 pm | 1 | Thomas JONES (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | JM19 |