Victorian ITT series Round #1 Provisional
2:01:00 pm | 268 | Lachlan O'BRIEN (Brunswick Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:02:00 pm | 267 | Kaitlyn SCHURMANN (Geelong Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:03:00 pm | 266 | Gabriel BOURIS (Brunswick Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:04:00 pm | 265 | Carol COOKE (St Kilda Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:05:00 pm | 264 | Noel SENS (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:06:00 pm | 263 | Michael TAYLOR (Echuca/Moama Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:07:00 pm | 262 | Emily PETRICOLA (St Kilda Cycling Club) | ____ | PARA | ||
2:08:00 pm | 261 | Hannah MACDOUGALL (Pirates Sporting Club) | ____ | PARA | ||
2:09:00 pm | 143 | Massey KNIGHT | ____ | PARA | ||
2:11:00 pm | 260 | Susan TIERNEY (Bicisport) | ____ | WB | ||
2:12:00 pm | 259 | Jennifer CAMPBELL (Blackburn Cycling Club) | ____ | WB | ||
2:13:00 pm | 258 | Margaret NOONAN (Southern Masters Cycling Club) | ____ | WB | ||
2:14:00 pm | 257 | Michelle SCURR (Brunswick Cycling Club) | ____ | WB | ||
2:17:00 pm | 256 | Sarah MORTLEY (St Kilda Cycling Club) | ____ | WA | ||
2:18:00 pm | 255 | Sarah FITTON (South Perth Cycling Club) | ____ | WA | ||
2:19:00 pm | 254 | Brittany STEELE (Melbourne Cycling League) | ____ | WA | ||
2:20:00 pm | 253 | Kate PERRY (Brunswick Cycling Club) | ____ | WA | ||
2:23:00 pm | 252 | Noel JACOBS (Hawthorn Cycling Club) | ____ | MMC | ||
2:24:00 pm | 251 | Peter SENS (Bendigo & District Cycling Club) | ____ | MMC | ||
2:25:00 pm | 250 | Adam SKIDMORE (Hawthorn Cycling Club) | ____ | MMC | ||
2:26:00 pm | 249 | Graham TIERNEY (Bicisport) | ____ | MMC | ||
2:27:00 pm | 248 | Myles HIGGINS (Goulburn Valley Mountain Bike Club) | ____ | MMC | ||
2:28:00 pm | 247 | Shane WARD (Footscray Cycling Club) | ____ | MMC | ||
2:29:00 pm | 246 | David FITZSIMONS (Blackburn Cycling Club) | ____ | MMC | ||
2:32:00 pm | 245 | Simon MACAULAY (Coburg Cycling Club) | ____ | MMB | ||
2:33:00 pm | 244 | Ricardo PINTO (Melbourne Cycling League) | ____ | MMB | ||
2:34:00 pm | 243 | Michael VILLANI (St Kilda Cycling Club) | ____ | MMB | ||
2:35:00 pm | 242 | Peter QUIBELL (Geelong Cycling Club) | ____ | MMB | ||
2:36:00 pm | 241 | Michael WATKINS (Southern Masters Cycling Club) | ____ | MMB | ||
2:37:00 pm | 240 | Lachlan STEVENS (St Kilda Cycling Club) | ____ | MMB | ||
2:38:00 pm | 239 | Josh HOPWOOD (Mansfield Mt Buller) | ____ | MMB | ||
2:41:00 pm | 238 | Justin DEELEY (Southern Masters Cycling Club) | ____ | MMA | ||
2:42:00 pm | 237 | Richard NOBLE (Southern Masters Cycling Club) | ____ | MMA | ||
2:43:00 pm | 236 | Scott WELLS (Southern Masters Cycling Club) | ____ | MMA | ||
2:44:00 pm | 235 | Jon HOUSTON (Alpine Cycling Club) | ____ | MMA | ||
2:45:00 pm | 234 | Adam HAWKINS (Southern Masters Cycling Club) | ____ | MMA | ||
2:46:00 pm | 233 | James OGILVIE (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | MMA | ||
2:47:00 pm | 232 | Benjamin CHRISTIANSON (Melbourne Cycling League) | ____ | EMC | ||
2:48:00 pm | 231 | Jonathan LAMBRIANIDIS (St Kilda Cycling Club) | ____ | EMC | ||
2:51:00 pm | 230 | Connor RATE (Carnegie Caulfield Cycling Club) | ____ | EMB | ||
2:52:00 pm | 229 | Charly MCMILLAN (Albury Wodonga Panthers Cycling Club) | ____ | EMB | ||
2:53:00 pm | 228 | Chris LITTLE (Geelong Cycling Club) | ____ | EMB | ||
2:56:00 pm | 227 | Tomarsh LOKI (Alpine Cycling Club) | ____ | EMA | ||
2:57:00 pm | 226 | Brad NORTON (Shepparton Cycling Club) | ____ | EMA | ||
2:58:00 pm | 225 | Tyson WARNETT (St Kilda Cycling Club) | ____ | EMA | ||
2:59:00 pm | 224 | Nathan WOOD (Melbourne Cycling League) | ____ | EMA | ||
3:00:00 pm | 223 | Timothy GUY (Orange Cycle Club) | ____ | EMA | ||
3:01:00 pm | 222 | Jordan VILLANI (St Kilda Cycling Club) | ____ | EMA | ||
3:02:00 pm | 221 | Nicholas SQUILLARI (Geelong Cycling Club) | ____ | EMA |