Kew ITT Victorian ITT Series Round 4 Provisional
9:01:00 am | 110 | Dylan CURRIE (Brunswick CC) | ____ | JB11 | ||
9:01:30 am | 109 | Xavier LANG (Hawthorn CC) | ____ | JB11 | ||
9:02:00 am | 108 | Hayden VIMPANI (Blackburn CC) | ____ | JB11 | ||
9:02:30 am | 107 | Maxx NUSPAN (Brunswick CC) | ____ | JB11 | ||
9:03:00 am | 106 | Annabel JOHNSTONE (Blackburn CC) | ____ | JG13 | ||
9:03:30 am | 105 | Charlotte LANG (Hawthorn CC) | ____ | JG13 | ||
9:04:00 am | 104 | Declan SURTEES (Blackburn CC) | ____ | JB13 | ||
9:04:30 am | 103 | Hamish CLARKSON (Blackburn CC) | ____ | JB13 | ||
9:05:00 am | 102 | Max GOOLD (Carnegie Caulfield CC) | ____ | JB13 | ||
9:05:30 am | 101 | Jemima HARGREAVES (Northcote CC) | ____ | JW15 | ||
9:06:00 am | 100 | Lily JOHNSTONE (Blackburn CC) | ____ | JW15 | ||
9:06:30 am | 99 | Alana HRIBAR (Blackburn CC) | ____ | JW15 | ||
9:07:00 am | 98 | Sophie SUTTON (Blackburn CC) | ____ | JW15 | ||
9:07:30 am | 97 | Dylan BREMNER (Coburg CC) | ____ | JM15 | ||
9:08:00 am | 96 | Nash SNOOKS (Carnegie Caulfield CC) | ____ | JM15 | ||
9:08:30 am | 95 | Ashley NEWNHAM (Blackburn CC) | ____ | JM15 | ||
9:09:00 am | 94 | Jamie RADFORD (Blackburn CC) | ____ | JM15 | ||
9:09:30 am | 93 | Dylan PROCTOR-PARKER (Carnegie Caulfield CC) | ____ | JM15 | ||
9:11:00 am | 92 | Hayley JENKINS (Brunswick CC) | ____ | JW17 | ||
9:11:30 am | 91 | William ARTHUR (Blackburn CC) | ____ | JM17 | ||
9:12:00 am | 90 | Nick FRISBY (Geelong CC) | ____ | JM17 | ||
9:12:30 am | 89 | Jackson HRIBAR (Blackburn CC) | ____ | JM17 | ||
9:13:00 am | 88 | Billy ARMSTRONG (Preston CC) | ____ | JM17 | ||
9:13:30 am | 87 | Ewan GROVER (Brunswick CC) | ____ | JM17 | ||
9:14:00 am | 86 | Mitchell MCGOVERN (Blackburn CC) | ____ | JM17 | ||
9:14:30 am | 85 | Bilal OCAL (Coburg CC) | ____ | JM17 | ||
9:15:00 am | 84 | Jamie HAZELDEN (Preston CC) | ____ | JM17 | ||
9:15:30 am | 83 | Abraham NASRE (Brunswick CC) | ____ | JM17 | ||
9:16:00 am | 82 | Jonathan MARR (Blackburn CC) | ____ | JM17 | ||
9:19:00 am | 75 | Paula MCGOVERN (Blackburn CC) | ____ | RW | ||
9:19:30 am | 74 | Suzanne TERNEL (Mornington Cycling Club) | ____ | RW | ||
9:20:00 am | 73 | Rob MEREDITH (St Kilda Cycling Club) | ____ | RM | ||
9:20:30 am | 72 | Craig EASTWOOD (Melbourne Cycling League) | ____ | RM | ||
9:21:00 am | 71 | Haydn MCLEAN (Brunswick CC) | ____ | RM | ||
9:21:30 am | 70 | Simon RITCHIE (Hawthorn CC) | ____ | RM | ||
9:23:00 am | 81 | Barry BAILEY (Preston CC) | ____ | Para | ||
9:23:30 am | 80 | Gabriel BOURIS (Brunswick CC) | ____ | Para | ||
9:24:00 am | 79 | Lachlan O‘BRIEN (Preston CC) | ____ | Para | ||
9:24:30 am | 78 | Stuart TRIPP (St Kilda Cycling Club) | ____ | Para | ||
9:25:00 am | 77 | Emily PETRICOLA (St Kilda Cycling Club) | ____ | Para | ||
9:25:30 am | 76 | Erika GOSNEY (Footscray CC) | ____ | Para | ||
9:27:00 am | 68 | Kestas CELNA (Blackburn CC) | ____ | MC | ||
9:27:30 am | 67 | Andrew LINNETT (Hawthorn CC) | ____ | MC | ||
9:28:00 am | 66 | Anakin WILLIAMS (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MC | ||
9:28:30 am | 65 | Simon ARTHUR (Blackburn CC) | ____ | MC | ||
9:29:00 am | 64 | Ronny GILLIGAN (Seymour Broadford CC) | ____ | MC | ||
9:29:30 am | 63 | Fane BASTIN (Blackburn CC) | ____ | MC | ||
9:30:00 am | 62 | Ken MURLEY (Southern Masters CC) | ____ | MC | ||
9:30:30 am | 61 | David FITZSIMONS (Blackburn CC) | ____ | MC | ||
9:31:00 am | 60 | 🍌 BANANAMAN (Northcote CC) | ____ | MC | ||
9:31:30 am | 59 | Adam SKIDMORE (Albury-Wodonga Panthers CC) | ____ | MC | ||
9:32:00 am | 58 | Ben AITKEN (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MC | ||
9:32:30 am | 57 | Kha TRAN (Melbourne Cycling League) | ____ | MC | ||
9:33:00 am | 56 | Nick ANSKEY (Brunswick CC) | ____ | MC | ||
9:35:00 am | 55 | Stephanie COULSON (Southern Masters CC) | ____ | WB | ||
9:35:30 am | 54 | Angela MACRAE (Hawthorn CC) | ____ | WB | ||
9:36:00 am | 53 | Saffron BUTTON (Blackburn CC) | ____ | WB | ||
9:36:30 am | 52 | Anne HOCKING (Port Fairy CC) | ____ | WB | ||
9:37:00 am | 51 | Elizabeth NUSPAN (Brunswick CC) | ____ | WB | ||
9:37:30 am | 50 | Tania LAUNDER (St Kilda Cycling Club) | ____ | WB | ||
9:38:00 am | 49 | Bronwyn MORRIS (Macedon Ranges CC) | ____ | WB | ||
9:38:30 am | 48 | Rosie PRICE (Southern Masters CC) | ____ | WB | ||
9:39:00 am | 47 | Amber CURRIE (Carnegie Caulfield CC) | ____ | WB | ||
9:41:00 am | 46 | Joe SPANO (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MB | ||
9:41:30 am | 45 | Mark SEDDON (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:42:00 am | 44 | Shaun GINSBOURG (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:42:30 am | 43 | Stephen BICK (Coburg CC) | ____ | MB | ||
9:43:00 am | 42 | Alastair HASTINGS (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:43:30 am | 41 | Joshua HEATHER (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MB | ||
9:44:00 am | 40 | Adrian VANDENBERGH (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:44:30 am | 39 | Trevor COULTER (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MB | ||
9:45:00 am | 38 | Mackenzie EDWARDSON (Canberra CC) | ____ | MB | ||
9:45:30 am | 37 | Giovanni CIPRIANO (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MB | ||
9:46:00 am | 36 | Robert YOUNG (Albury-Wodonga Panthers CC) | ____ | MB | ||
9:46:30 am | 35 | Brendan THORNTON (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:47:00 am | 34 | William MURRAY (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:47:30 am | 33 | John CAIN (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MB | ||
9:48:00 am | 32 | Jie LI (Blackburn CC) | ____ | MB | ||
9:48:30 am | 31 | Jonathan LAMBRIANIDIS (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:49:00 am | 30 | Tayfun UGRASBUL (Melbourne Cycling League) | ____ | MB | ||
9:49:30 am | 29 | Matt ARTHUR (Coburg CC) | ____ | MB | ||
9:50:00 am | 28 | William GIELEWSKI (St Kilda Cycling Club) | ____ | MB | ||
9:50:30 am | 27 | Noel JACOBS (Hawthorn CC) | ____ | MB | ||
9:51:00 am | 26 | Paul SPEED (St Kilda Cycling Club) | ____ | MB | ||
9:51:30 am | 25 | Dan PECK (Coburg CC) | ____ | MB | ||
9:54:00 am | 24 | Kate PERRY (Brunswick CC) | ____ | WA | ||
9:54:30 am | 23 | Ruby ROSEMAN GANNON (Brunswick CC) | ____ | WA | ||
9:55:00 am | 22 | Jemma EASTWOOD (Blackburn CC) | ____ | WA | ||
9:56:00 am | 21 | Julian PAYNTER (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MA | ||
9:56:30 am | 20 | Hamish WEBBER (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
9:57:00 am | 19 | Damien BOVALINO (Brunswick CC) | ____ | MA | ||
9:57:30 am | 18 | Sam GIFFORD (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
9:58:00 am | 17 | Benjamin GRIFFITHS (Melbourne Cycling League) | ____ | MA | ||
9:58:30 am | 16 | Kelland OBRIEN (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
9:59:00 am | 15 | Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Hawthorn CC) | ____ | MA | ||
9:59:30 am | 14 | Alistair DONOHOE (Blackburn CC) | ____ | MA | ||
10:00:00 am | 13 | Harry MORGAN (Blackburn CC) | ____ | MA | ||
10:00:30 am | 12 | Samual EDDY (Bendigo & District CC) | ____ | MA | ||
10:01:00 am | 11 | Ricardo PINTO (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
10:01:30 am | 10 | Sebastian PRESLEY (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
10:02:00 am | 9 | Leigh PHILLIPS (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MA | ||
10:02:30 am | 8 | Carter TURNBULL (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
10:03:00 am | 7 | Sam BASCOMBE (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
10:03:30 am | 6 | Lachlan STEVENS (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
10:04:00 am | 5 | Robbie STOREY (St Kilda Cycling Club) | ____ | MA | ||
10:04:30 am | 4 | James OGILVIE (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MA | ||
10:05:00 am | 3 | Brad NORTON (Shepparton CC) | ____ | MA | ||
10:05:30 am | 2 | Nathan WOOD (Melbourne Cycling League) | ____ | MA | ||
10:06:00 am | 1 | Nicholas SQUILLARI (Geelong CC) | ____ | MA |