MOmnium Session #1 - 2018 - Program of Events
-
Date: 20th May 2018
-
DISC Velodrome Melbourne
-
Organiser: Momnium
Event 1 : Division 2 10km Scratch
|
1 |
Lucia AZZOPARDI (BWK) |
|
|
|
|
|
2 |
Gabrielle BELZ (BWK) |
|
|
|
|
|
3 |
Keely BENNETT (BWK) |
|
|
|
|
|
4 |
Nathan BOWDEN (BBN) |
|
|
|
|
|
5 |
Isla BRADBURY (STK) |
|
|
|
|
|
6 |
David COLLINS (CAR) |
|
|
|
|
|
7 |
James DANOS (STK) |
|
|
|
|
|
8 |
Ben ELTRINGHAM-SMITH (BWK) |
|
|
|
|
|
9 |
James HUNTER (BWK) |
|
|
|
|
|
10 |
Alexander JONES (CAR) |
|
|
|
|
|
11 |
Ashlee JONES (CAR) |
|
|
|
|
|
12 |
Sophie MARR (BBN) |
|
|
|
|
|
13 |
Campbell MCEWEN (CAR) |
|
|
|
|
|
14 |
Cameron MURPHY (BBN) |
|
|
|
|
|
15 |
Elizabeth NUSPAN (BWK) |
|
|
|
|
|
16 |
Emma PANE (BWK) |
|
|
|
|
|
17 |
Ivo RIGONI (BWK) |
|
|
|
|
|
18 |
Anna STOTT (MCL) |
|
|
|
|
|
19 |
Steven SUTTON (BWK) |
|
|
|
|
|
20 |
Connor SYMONS (BGO) |
|
|
|
|
|
21 |
Byron WOODS (SHE) |
|
|
|
|
Event 2 : Division 1 10km Scratch
|
1 |
Nicolas ABELS (BWK) |
|
|
|
|
|
2 |
Kenneth BALLHAUSE (BWK) |
|
|
|
|
|
3 |
Nathan BOF (BWK) |
|
|
|
|
|
4 |
Henry DIETZE (BWK) |
|
|
|
|
|
5 |
Callan DOUGLAS (CAR) |
|
|
|
|
|
6 |
Ben FOSTER (CAR) |
|
|
|
|
|
7 |
Graeme FRISLIE (BWK) |
|
|
|
|
|
8 |
Mackenzie HASTINGS (BWK) |
|
|
|
|
|
9 |
Joshua HEATHER (CAR) |
|
|
|
|
|
10 |
Martin HOGGART (BWK) |
|
|
|
|
|
11 |
Hal HUNTER (HAW) |
|
|
|
|
|
12 |
Nicholas MAHONEY (BWK) |
|
|
|
|
|
13 |
Jonathan MARR (BBN) |
|
|
|
|
|
14 |
Connor MCCAIG (BGO) |
|
|
|
|
|
15 |
Paul MORRIS (BWK) |
|
|
|
|
|
16 |
Wesley NAGTZAAM (BWK) |
|
|
|
|
|
17 |
Kelland OBRIEN (STK) |
|
|
|
|
|
18 |
Kallum PARLEVLIET (STK) |
|
|
|
|
|
19 |
Jensen PLOWRIGHT (HAW) |
|
|
|
|
|
20 |
Ryan SCHILT (WVE) |
|
|
|
|
|
21 |
Bill SIMPSON (CAR) |
|
|
|
|
|
22 |
Godfrey SLATTERY (M-U) |
|
|
|
|
|
23 |
Stanley THOMAS (E-M) |
|
|
|
|
Event 3 : Division 2 Elimination
|
1 |
Lucia AZZOPARDI (BWK) |
|
|
|
|
|
2 |
Gabrielle BELZ (BWK) |
|
|
|
|
|
3 |
Keely BENNETT (BWK) |
|
|
|
|
|
4 |
Nathan BOWDEN (BBN) |
|
|
|
|
|
5 |
Isla BRADBURY (STK) |
|
|
|
|
|
6 |
David COLLINS (CAR) |
|
|
|
|
|
7 |
James DANOS (STK) |
|
|
|
|
|
8 |
Ben ELTRINGHAM-SMITH (BWK) |
|
|
|
|
|
9 |
James HUNTER (BWK) |
|
|
|
|
|
10 |
Alexander JONES (CAR) |
|
|
|
|
|
11 |
Ashlee JONES (CAR) |
|
|
|
|
|
12 |
Sophie MARR (BBN) |
|
|
|
|
|
13 |
Campbell MCEWEN (CAR) |
|
|
|
|
|
14 |
Cameron MURPHY (BBN) |
|
|
|
|
|
15 |
Elizabeth NUSPAN (BWK) |
|
|
|
|
|
16 |
Emma PANE (BWK) |
|
|
|
|
|
17 |
Ivo RIGONI (BWK) |
|
|
|
|
|
18 |
Anna STOTT (MCL) |
|
|
|
|
|
19 |
Steven SUTTON (BWK) |
|
|
|
|
|
20 |
Connor SYMONS (BGO) |
|
|
|
|
|
21 |
Byron WOODS (SHE) |
|
|
|
|
Event 4 : Division 1 Elimination
|
1 |
Nicolas ABELS (BWK) |
|
|
|
|
|
2 |
Kenneth BALLHAUSE (BWK) |
|
|
|
|
|
3 |
Nathan BOF (BWK) |
|
|
|
|
|
4 |
Henry DIETZE (BWK) |
|
|
|
|
|
5 |
Callan DOUGLAS (CAR) |
|
|
|
|
|
6 |
Ben FOSTER (CAR) |
|
|
|
|
|
7 |
Graeme FRISLIE (BWK) |
|
|
|
|
|
8 |
Mackenzie HASTINGS (BWK) |
|
|
|
|
|
9 |
Joshua HEATHER (CAR) |
|
|
|
|
|
10 |
Martin HOGGART (BWK) |
|
|
|
|
|
11 |
Hal HUNTER (HAW) |
|
|
|
|
|
12 |
Nicholas MAHONEY (BWK) |
|
|
|
|
|
13 |
Jonathan MARR (BBN) |
|
|
|
|
|
14 |
Connor MCCAIG (BGO) |
|
|
|
|
|
15 |
Paul MORRIS (BWK) |
|
|
|
|
|
16 |
Wesley NAGTZAAM (BWK) |
|
|
|
|
|
17 |
Kelland OBRIEN (STK) |
|
|
|
|
|
18 |
Kallum PARLEVLIET (STK) |
|
|
|
|
|
19 |
Jensen PLOWRIGHT (HAW) |
|
|
|
|
|
20 |
Ryan SCHILT (WVE) |
|
|
|
|
|
21 |
Bill SIMPSON (CAR) |
|
|
|
|
|
22 |
Godfrey SLATTERY (M-U) |
|
|
|
|
|
23 |
Stanley THOMAS (E-M) |
|
|
|
|
Event 5 : Division 2 20km Point Score
|
1 |
Lucia AZZOPARDI (BWK) |
|
|
|
|
|
2 |
Gabrielle BELZ (BWK) |
|
|
|
|
|
3 |
Keely BENNETT (BWK) |
|
|
|
|
|
4 |
Nathan BOWDEN (BBN) |
|
|
|
|
|
5 |
Isla BRADBURY (STK) |
|
|
|
|
|
6 |
David COLLINS (CAR) |
|
|
|
|
|
7 |
James DANOS (STK) |
|
|
|
|
|
8 |
Ben ELTRINGHAM-SMITH (BWK) |
|
|
|
|
|
9 |
James HUNTER (BWK) |
|
|
|
|
|
10 |
Alexander JONES (CAR) |
|
|
|
|
|
11 |
Ashlee JONES (CAR) |
|
|
|
|
|
12 |
Sophie MARR (BBN) |
|
|
|
|
|
13 |
Campbell MCEWEN (CAR) |
|
|
|
|
|
14 |
Cameron MURPHY (BBN) |
|
|
|
|
|
15 |
Elizabeth NUSPAN (BWK) |
|
|
|
|
|
16 |
Emma PANE (BWK) |
|
|
|
|
|
17 |
Ivo RIGONI (BWK) |
|
|
|
|
|
18 |
Anna STOTT (MCL) |
|
|
|
|
|
19 |
Steven SUTTON (BWK) |
|
|
|
|
|
20 |
Connor SYMONS (BGO) |
|
|
|
|
|
21 |
Byron WOODS (SHE) |
|
|
|
|
Event 9 : Division 1 30km Point Score
|
1 |
Nicolas ABELS (BWK) |
|
|
|
|
|
2 |
Kenneth BALLHAUSE (BWK) |
|
|
|
|
|
3 |
Nathan BOF (BWK) |
|
|
|
|
|
4 |
Henry DIETZE (BWK) |
|
|
|
|
|
5 |
Callan DOUGLAS (CAR) |
|
|
|
|
|
6 |
Ben FOSTER (CAR) |
|
|
|
|
|
7 |
Graeme FRISLIE (BWK) |
|
|
|
|
|
8 |
Mackenzie HASTINGS (BWK) |
|
|
|
|
|
9 |
Joshua HEATHER (CAR) |
|
|
|
|
|
10 |
Martin HOGGART (BWK) |
|
|
|
|
|
11 |
Hal HUNTER (HAW) |
|
|
|
|
|
12 |
Nicholas MAHONEY (BWK) |
|
|
|
|
|
13 |
Jonathan MARR (BBN) |
|
|
|
|
|
14 |
Connor MCCAIG (BGO) |
|
|
|
|
|
15 |
Paul MORRIS (BWK) |
|
|
|
|
|
16 |
Wesley NAGTZAAM (BWK) |
|
|
|
|
|
17 |
Kelland OBRIEN (STK) |
|
|
|
|
|
18 |
Kallum PARLEVLIET (STK) |
|
|
|
|
|
19 |
Jensen PLOWRIGHT (HAW) |
|
|
|
|
|
20 |
Ryan SCHILT (WVE) |
|
|
|
|
|
21 |
Bill SIMPSON (CAR) |
|
|
|
|
|
22 |
Godfrey SLATTERY (M-U) |
|
|
|
|
|
23 |
Stanley THOMAS (E-M) |
|
|
|
|