Victorian Interschool Cycling Series Teams Time Trial VICS #6 Provisional
5 laps- 11km
11:31:00am | SS | Slipstreamers | ____ | |||
7 | Talia APPLETON | |||||
11 | Alana HRIBAR | |||||
12 | Charlotte LANG | |||||
14 | Mia WILLIAMS | |||||
11:32:00am | BEWGSF1 | Berrick Gramar Senior Women Team 1 | ____ | |||
8 | Stella DELARDES | |||||
9 | Olivia FORD | |||||
10 | Teleigha HALL |
5 laps- 11km
11:34:00am | TRINJ5 | Trinity Junior Team 5 | ____ | |||
68 | Jimmy HILTON | |||||
76 | Lachlan THOMSON | |||||
187 | Jacky ZHANG | |||||
11:35:00am | TRINJ4 | Trinity Junior Team 4 | ____ | |||
38 | Daniel COOPER | |||||
58 | Alessandro SPINAZE | |||||
59 | Joseph TIMM | |||||
186 | Declan HAM | |||||
11:36:00am | STKJM4 | StKevins Junior Team 4 | ____ | |||
46 | Josh HANSEN | |||||
62 | Lewis BIRD | |||||
66 | Oscar DOWLING | |||||
71 | Xavier LANG | |||||
11:37:00am | TRINJ3 | Trinity Junior Team 3 | ____ | |||
43 | Gabriel GARRIOCK | |||||
50 | Alexander LIU | |||||
74 | Finn O'REARDON | |||||
185 | Thomas BLAIR | |||||
11:38:00am | SCOJ2 | Scotch College Junior Team 2 | ____ | |||
63 | Finn BUCKETT | |||||
78 | Rupert VASS | |||||
83 | Patrick BAKER | |||||
192 | Zach GRAVES | |||||
11:39:00am | STKJM3 | StKevins Junior Team 3 | ____ | |||
35 | Lachlan WILLIAMS | |||||
54 | Thomas NUGENT | |||||
55 | Lucas O'CALLAGHAN | |||||
57 | William ROBINSON | |||||
11:40:00am | MIXJ2 | Junior Mixed Team 2 | ____ | |||
19 | Aidan FANNING | |||||
32 | Oskar VON WYSS | |||||
51 | Campbell MCCONNELL | |||||
52 | Lachlan MCCONNELL | |||||
11:41:00am | TRINJ2 | Trinity Junior Team 2 | ____ | |||
20 | Patrick KEENAN | |||||
36 | Ewan BROWN | |||||
44 | Sam GELDARD | |||||
60 | Hugh TON | |||||
11:42:00am | STKJM2 | StKevins Junior Team 2 | ____ | |||
24 | James ROBINSON | |||||
27 | Finn SLATTERY | |||||
31 | Lachlan THATCHER | |||||
34 | Oliver WILLIAMS | |||||
11:43:00am | SCOJ1 | Scotch College Junior Team 1 | ____ | |||
73 | Justin OOI | |||||
135 | William ASHLEY | |||||
191 | Jamieson GRAVES | |||||
11:44:00am | CSGJ1 | Caulfield Grammar School Junior Team 1 | ____ | |||
47 | Bailey HOWE | |||||
48 | Lucas JOY | |||||
75 | Hudson SCOTT | |||||
11:45:00am | MIXJ3 | Junior Mixed Team 3 | ____ | |||
33 | Alex WHITE | |||||
40 | Loke EGEDE-POULSEN | |||||
41 | Lawson FRANZMANN | |||||
11:46:00am | TRINJ1 | Trinity Junior Team 1 | ____ | |||
21 | Dominic LING | |||||
25 | James ROBINSON | |||||
30 | Jayden SPRING | |||||
37 | Ren-Hao CHAN | |||||
11:47:00am | STKJM1 | StKevins Junior Team 1 | ____ | |||
18 | John CORNWELL | |||||
23 | Joshua ROBINSON | |||||
28 | Ignatius SMITH | |||||
29 | William SOUTHEY | |||||
11:48:00am | MIXJ1 | Mixed Junior Team 1 | ____ | |||
61 | Nate TROWELL | |||||
140 | Hamish CLARKSON | |||||
161 | Max GOOLD | |||||
11:49:00am | CGJ1 | cgJ1 | ____ | |||
49 | Marcus LIEW | |||||
64 | Ned CHESLER | |||||
72 | Jason LI | |||||
79 | Timothy YEOW | |||||
11:50:00am | CGJ2 | Camberwell Grammar Junior Team 2 | ____ | |||
70 | Lachlan KRUSE | |||||
77 | Jonathan VAIS | |||||
174 | Marcus ELLIOTT | |||||
11:51:00am | CGJ3 | Camberwell Grammar Senior Team 3 | ____ | |||
39 | Aren DOSSER | |||||
42 | Elliot FRY | |||||
56 | Charlie PETTETT |
7 laps- 15.4km
12:11:00pm | CSGSF1 | Caulfield Grammar School Senior Female Team 1 | ____ | |||
4 | Annika MATHERS | |||||
6 | Charlotte WEIR | |||||
12:12:00pm | MIXSF1 | Mixed Senior Women Team 1 | ____ | |||
1 | Camryn BAILEY | |||||
3 | Jemima LAM | |||||
5 | Jessie RADDA |
7 laps- 15.4km
12:14:00pm | STKSM4 | StKevins Senior Team 4 | ____ | |||
153 | James MORELLI | |||||
156 | Hamish PETERSEN | |||||
160 | Luca SURACE-MIFSUD | |||||
183 | Eaman SHERWELL | |||||
12:15:00pm | CGSS4 | Caulfield Grammar School Senior Team 4 | ____ | |||
144 | William FONG | |||||
146 | Harry GAO | |||||
176 | Zach JONES | |||||
184 | Scott WANG | |||||
12:17:00pm | SCOS4 | Scotch College Senior Team 4 | ____ | |||
65 | Ned COHEN | |||||
148 | Ben LONGMUIR | |||||
165 | Ryan WABL | |||||
172 | William DUKE | |||||
12:18:00pm | STKSM5 | StKevins Senior Team 5 | ____ | |||
170 | Zachary COYNE | |||||
177 | Oliver KELLY | |||||
182 | Hugo POSTREGNA | |||||
12:19:00pm | TRINS4 | Trinity Senior Team 4 | ____ | |||
139 | David CHONG | |||||
166 | Thomas WILCOX | |||||
171 | Joshua CUSINATO | |||||
181 | Kiran PEREIRA | |||||
12:20:00pm | BGS1 | Berrick Gramar Senior Men Team 1 | ____ | |||
90 | Rylan HALL | |||||
188 | Ben BRYANT | |||||
189 | Lachlan WEBB | |||||
190 | Joroy GRAZIANO | |||||
12:21:00pm | CGSS3 | Caulfield Grammar School Senior Team 3 | ____ | |||
141 | Connor DE FINA | |||||
162 | Linus TALACO | |||||
168 | George XYNOS | |||||
179 | Ethan MAY | |||||
12:22:00pm | SCOS3 | Scotch College Senior Team 3 | ____ | |||
114 | Max GRABSCH | |||||
149 | William LUSCOMBE | |||||
154 | Noah MURPHY | |||||
12:23:00pm | TRINS3 | Trinity Senior Team 3 | ____ | |||
126 | Lucas SAKELL | |||||
143 | Alec DRAKE | |||||
158 | Tommy ROSHAM | |||||
12:24:00pm | STKSM3 | StKevins Senior Team 3 | ____ | |||
81 | Thomas BAILEY | |||||
118 | Robert LARCHER | |||||
119 | Aiden LEINER | |||||
123 | Andrew PAGLIARO | |||||
12:25:00pm | CGSS2 | Caulfield Grammar School Senior Team 2 | ____ | |||
111 | Dan COHEN | |||||
142 | Aidan DE FINA | |||||
155 | James NEAL | |||||
164 | William VANNAN | |||||
12:26:00pm | SCOS2 | Scotch College Senior Team 2 | ____ | |||
96 | Jack MAXWELL-DAVIS | |||||
109 | Ollie BIERMANN | |||||
150 | Max MCEWAN-SMITH | |||||
157 | Jasper ROBINSON | |||||
12:27:00pm | TRINS2 | Trinity Senior Team 2 | ____ | |||
95 | Christopher LING | |||||
113 | Lachlan GEIER | |||||
121 | Duc NGUYEN | |||||
132 | Richard TON | |||||
12:28:00pm | STKSM2 | StKevins Senior Team 2 | ____ | |||
82 | Oliver BAILEY | |||||
88 | Alex DEVILEE | |||||
89 | Noah DOWLING | |||||
129 | Linus SMITH | |||||
12:29:00pm | AHS1 | Ashburton Hig School Senior Team 1 | ____ | |||
100 | Dom PARSONS | |||||
124 | Flynn ROSE | |||||
134 | Baden WHEELER | |||||
138 | Will BUTTERFIELD | |||||
12:30:00pm | CGSS1 | Caulfield Grammar School Senior Team 1 | ____ | |||
86 | Ethan CONNOLLY | |||||
102 | Andy SAMPSON | |||||
104 | Spencer STOUPAS | |||||
106 | Will THOMAS | |||||
12:31:00pm | SCOS1 | Scotch College Senior Team 1 | ____ | |||
87 | Joaquin CROSS | |||||
105 | Michael TASSIOPOULOS | |||||
108 | Tom WILDOER | |||||
122 | Lachlan O'NIANS | |||||
12:32:00pm | TRINS1 | Trinity Senior Team 1 | ____ | |||
92 | Alexander KATRIS | |||||
125 | Seb RYDER | |||||
131 | Hamish TOBIAS | |||||
136 | Bennett BAKER | |||||
12:33:00pm | STKSM1 | StKevins Senior Team 1 | ____ | |||
84 | Samuel BASCOMBE | |||||
85 | Gianni CATALANO | |||||
94 | Max LEINER | |||||
99 | Daniel O'MALLEY | |||||
12:34:00pm | CGS1 | Camberwell Grammar Senior Team 1 | ____ | |||
93 | Zac KELLY | |||||
110 | Kevin CHAN | |||||
127 | Jonathan SEELEY | |||||
130 | James STAMBE | |||||
12:35:00pm | CGS2 | Camberwell Grammar Senior Team 2 | ____ | |||
159 | Luke RYAN | |||||
163 | Logan TAPLIN | |||||
173 | James EASTWOOD | |||||
180 | Joseph PANG | |||||
12:36:00pm | CCS1 | Christian College Geelong Senior | ____ | |||
53 | Jack MCFARLAND | |||||
97 | Mitchell MCGOVERN | |||||
120 | Shayne MCFARLAND | |||||
169 | Tom CHARLESON | |||||
12:37:00pm | MIXSM1 | Mixed Senior Men Team 1 | ____ | |||
101 | Dylan PROCTOR-PARKER | |||||
195 | Cambell VORRATH | |||||
196 | James POLITES |