25 mins + 2 Laps 13:40
1 | Gianni CATALANO (St Kevins) | |||||
2 | Ethan CONNOLLY (Caulfield GS) | |||||
3 | Alex DEVILEE (St Kevins) | |||||
4 | Jackson HADDEN (Marist College Bendigo) | |||||
5 | Alex JONES (Scotch College) | |||||
6 | Alexander KATRIS (Trinity GS) | |||||
7 | Zac KELLY (Camberwell GS) | |||||
8 | Max LEINER (St Kevins) | |||||
9 | Jack MAXWELL-DAVIS (Scotch College) | |||||
10 | Calum MOIR (Xavier College) | |||||
11 | Callum NEAL (Caulfield GS) | |||||
12 | Daniel O'MALLEY (St Kevins) | |||||
13 | Jasper ROBINSON (Scotch College) | |||||
14 | Andy SAMPSON (Caulfield GS) | |||||
15 | Jonathon SEELEY (Camberwell GS) | |||||
16 | Linus SMITH (St Kevins) | |||||
17 | James STAMBE (Camberwell GS) | |||||
18 | Spencer STOUPAS (Caulfield GS) | |||||
19 | Logan TAPLIN (Camberwell GS) | |||||
20 | Michael TASSIOPOULOS (Scotch College) | |||||
21 | Thomas WILDOER (Scotch College) | |||||
22 | Mitchel MCGOVERN |
25 mins + 2 Laps 13:10
25 | Arya AMINAZAD (Camberwell GS) | |||||
26 | Oliver BAILEY (St Kevins) | |||||
27 | Dan COHEN (Caulfield GS) | |||||
28 | John CORNWELL (St Kevins) | |||||
29 | Connor DE FINA (Caulfield GS) | |||||
30 | Noah DOWLING (St Kevins) | |||||
31 | Lachlan GEIER (Trinity GS) | |||||
32 | Max GRABSCH (Scotch College) | |||||
33 | Robert LARCHER (St Kevins) | |||||
34 | Elijah LEWIS (Donvale Christian College) | |||||
35 | Christopher LING (Trinity GS) | |||||
36 | Campbell MACLEAN (Trinity GS) | |||||
37 | Max MCEWAN-SMITH (Scotch College) | |||||
38 | James NEAL (Caulfield GS) | |||||
39 | Lachlan O'NIANS (Scotch College) | |||||
40 | Callum ROSS (Scotch College) | |||||
41 | Finn SLATTERY (St Kevins) | |||||
42 | Luca SURACE-MISFUD (St Kevins) | |||||
43 | Baden WHEELER (Auburn HS) | |||||
44 | Thomas WILCOX (Trinity GS) |
25 mins + 2 Laps 12:30
50 | Bennett BAKER (Trinity GS) | |||||
51 | Nicholas BENTON (Caulfield GS) | |||||
52 | Benjamin BRYANT (Berwick GS) | |||||
53 | Kevin CHAN (Camberwell GS) | |||||
54 | David CHONG (Trinity GS) | |||||
55 | Alec DRAKE (Trinity GS) | |||||
56 | Leo FU (Scotch College) | |||||
57 | Alexander GUORGI (Camberwell GS) | |||||
58 | Joshua HANSEN (St Kevins) | |||||
59 | William LUSCOMBE (Scotch College) | |||||
60 | Benedict MCGIRR (St Kevins) | |||||
61 | Aidan MITCHEL (Caulfield GS) | |||||
62 | Duc NGUYEN (Trinity GS) | |||||
63 | Kiran PEREIRA (Trinity GS) | |||||
64 | Hamish PETERSON (St Kevins) | |||||
65 | Joshua PUNAY (Koonung SC) | |||||
66 | Joshua ROBINSON (St Kevins) | |||||
67 | Seb RYDER (Trinity GS) | |||||
68 | William SOUTHEY (St Kevins) | |||||
69 | Ryan WABL (Scotch College) | |||||
70 | Charlotte WEIR (Caulfield GS) | |||||
71 | Oliver WILLIAMS (St Kevins) | |||||
72 | Liam CLOHOSEY (Echuca College) |
25 mins + 2 Laps 13:10
75 | Henry BOYD (Caulfield GS) | |||||
76 | Zachary COYNE (St Kevins) | |||||
77 | William DUKE (Scotch College) | |||||
78 | James EASTWOOD (Camberwell GS) | |||||
79 | Marcus ELLIOT (Camberwell GS) | |||||
80 | Ryan FANG (Caulfield GS) | |||||
81 | William FONG (Caulfield GS) | |||||
82 | Thomas IRELAND (Camberwell GS) | |||||
83 | Zach JONES (Caulfield GS) | |||||
84 | Oliver KELLY (St Kevins) | |||||
85 | Caitlyn LAKE | |||||
86 | Annika MATHERS (Caulfield GS) | |||||
87 | Attard MATTHEW (St Kevins) | |||||
88 | Lachlan MCDONALD (Scotch College) | |||||
89 | Noah MURPHY (Scotch College) | |||||
90 | Luke RYAN (Camberwell GS) | |||||
91 | Eaman SHERWELL (St Kevins) | |||||
92 | Mitchell TURNER (Trinity GS) | |||||
93 | George XYNOS (Caulfield GS) |
20 mins + 2 Laps 12:00
101 | Logan BLACHFORD (Echuca College) | |||||
102 | Jamie BLACKBURN (Trinity GS) | |||||
103 | Ren-Hao CHAN (Trinity GS) | |||||
104 | Jamie COLES (Bendigo South East College) | |||||
105 | Loke EGEDE-POULSEN (Mentone Grammar) | |||||
106 | Aidan FANNING (Balwyn HS) | |||||
107 | Sam GELDARD (Trinity GS) | |||||
108 | Max GOOLD (Koonung SC) | |||||
109 | Dominic LING (Trinity GS) | |||||
110 | James MAXTED (Cornish College) | |||||
111 | Lucas O'CALLAGHAN (St Kevins) | |||||
112 | Justin OOI (Scotch College) | |||||
113 | Tallis PRITCHARD (St Margarets and Berwick GS) | |||||
114 | James ROBINSON (St Kevins) | |||||
115 | James ROBINSON (Trinity GS) | |||||
116 | William ROBINSON (St Kevins) | |||||
117 | Ignatius SMITH (St Kevins) | |||||
118 | Jayden SPRING (Trinity GS) | |||||
119 | Lachlan THATCHER (St Kevins) | |||||
120 | Hugh TON (Trinity GS) | |||||
121 | Nate TROWELL (Mentone Grammar) | |||||
122 | Oskar VON WYSS (Kew high school) |
20 mins + 2 Laps 11:30
130 | William ASHLEY (Scotch College) | |||||
131 | Lewis BIRD (St Kevins) | |||||
132 | Ewan BROWN (Trinity GS) | |||||
133 | Ned CHESLER (Camberwell GS) | |||||
134 | Stella DELARDES (St Margarets and Berwick GS) | |||||
135 | Aren DOSSER (Camberwell GS) | |||||
136 | Oscar DOWLING (St Kevins) | |||||
137 | Olivia FORD (St Margarets and Berwick GS) | |||||
138 | Zachary GRAVES (Scotch College) | |||||
139 | Jamieson GRAVES (Scotch College) | |||||
141 | Bailey HOWE (Caulfield GS) | |||||
142 | Patrick KEENAN (Trinity GS) | |||||
143 | Charlotte LANG (Siena College Camberwell) | |||||
144 | Marcus LIEW (Camberwell GS) | |||||
145 | Thomas NUGENT (St Kevins) | |||||
146 | Hayden VIMPANI (Roberts McCubbin PS) | |||||
147 | Lachlan WILLIAMS (St Kevins) | |||||
148 | Timothy YEOW (Camberwell GS) | |||||
149 | Lily JOHNSON (Melbourne Girls College) |
20 mins + 2 Laps 11:00
155 | Aj ANANTHAPAVAN (Camberwell GS) | |||||
156 | Patrick BAKER (Scotch College) | |||||
157 | Matthew BERRIGAN (St Kevins) | |||||
158 | Thomas BLAIR (Trinity GS) | |||||
159 | Finn BUCKETT (Scotch College) | |||||
160 | Martyn CURREY (Echuca College) | |||||
161 | Emily FORD (St Margarets and Berwick GS) | |||||
162 | Gabriel GARRIOCK (Trinity GS) | |||||
163 | Jack GAUDRY (Unknown) | |||||
165 | Matthew GROLLO (Trinity GS) | |||||
166 | Declan HAM (Trinity GS) | |||||
167 | Lucas JOY (Caulfield GS) | |||||
168 | Rohan KELSEY (Scotch College) | |||||
169 | Jason LI (Camberwell GS) | |||||
170 | Alexander LIU (Trinity GS) | |||||
171 | Lauren NELSON (St Margarets and Berwick GS) | |||||
172 | Kynan PRATT (Black Rock PS) | |||||
173 | Hudson SCOTT (Caulfield GS) | |||||
174 | Alessandro SPINAZE (Trinity GS) | |||||
175 | Joseph TIMM (Trinity GS) | |||||
176 | Thomas KOHNE (Camberwell GS) |
20 mins + 2 Laps 11:30
180 | Olivia ANDREW (Caulfield GS) | |||||
181 | Matthew CLARKSON (unknown) | |||||
182 | Alexander CLAYDON (Scotch College) | |||||
183 | Mikayla DELARDES (St Margarets and Berwick GS) | |||||
184 | Jacob DENT (Caulfield GS) | |||||
185 | Alan DUAN (Caulfield GS) | |||||
186 | Omer KIRMIZI (Morang South Primary) | |||||
187 | Lachlan KRUSE (Camberwell GS) | |||||
188 | Geoff LIU (Scotch College) | |||||
189 | Mariska MATIN (St Margarets and Berwick GS) | |||||
190 | Hugo NELSON (Trinity GS) | |||||
191 | Coby RECHTMAN (Caulfield GS) | |||||
192 | Nicholas ROONEY (Trinity GS) | |||||
193 | Lachlan THOMSON (Trinity GS) | |||||
194 | Rupert VASS (Scotch College) | |||||
195 | Lang XAVIER (St Kevins) | |||||
196 | Kye YOSHIMURA (Camberwell GS) | |||||
197 | Jacky ZHANG (Trinity GS) | |||||
198 | Tony ZHOU (Caulfield GS) | |||||
199 | Isaac EGAN (Blackburn Lake PS) | |||||
200 | Kelvin LE (Camberwell GS) | |||||
201 | Coco BUTTERFIELD (St Catherines School) | |||||
202 | Moritz VON WYSS (Kew Primary School) |