Victorian Interschool Cycling Series Teams Time Trial Belmont Provisional
10:00:00am | CAGSJ1 | Camberwell Grammar School J 1 | ____ | |||
1 | Marcus LIEW | |||||
2 | Timothy YEOW | |||||
3 | Ned CHESLER | |||||
4 | ||||||
10:02:00am | SCOJ1 | Scotch College | ____ | |||
5 | Zach GRAVES | |||||
6 | Rohan KELSEY | |||||
7 | Rupert VASS | |||||
8 | Geoff LIU | |||||
10:04:00am | STKJ1 | St Kevins J 1 | ____ | |||
9 | Lucas O'CALLAGHAN | |||||
10 | William ROBINSON | |||||
11 | James ROBINSON | |||||
12 | Ignatius SMITH | |||||
10:06:00am | MIXJ1 | Mixed Team J 1 (Jet Bombers) | ____ | |||
13 | James MAXTED | |||||
14 | Max GOOLD | |||||
15 | Oscar GALLAGHER | |||||
16 | Loke EGEDE-POULSEN | |||||
10:08:00am | TRINJ1 | Trinity Grammar School J 1 | ____ | |||
17 | Dominic LING | |||||
18 | Jayden SPRING | |||||
19 | Jamie BLACKBURN | |||||
20 | Ren-Hao CHAN | |||||
10:10:00am | CUGJ1 | Caulfield Grammar School | ____ | |||
21 | Lucas JOY | |||||
22 | Hudson SCOTT | |||||
23 | Tony ZHOU | |||||
24 | Alan DUAN | |||||
10:12:00am | MIXJ2 | Mixed Team J 2 | ____ | |||
25 | ||||||
26 | Lauren NELSON | |||||
27 | Omer KIRMIZI | |||||
28 | Mariska MATIN | |||||
10:14:00am | CAGSJ2 | Camberwell Grammar School J 2 | ____ | |||
29 | Aren DOSSER | |||||
30 | Jason LI | |||||
31 | Aj ANANTHRAPAVAN | |||||
32 | ||||||
10:16:00am | STKJ2 | St Kevins J 2 | ____ | |||
33 | Lachlan THATCHER | |||||
34 | Lewis BIRD | |||||
35 | Thomas NUGENT | |||||
36 | Lachlan WILLIAMS | |||||
10:30:00am | TRINJ2 | Trinity Grammar School J 2 | ____ | |||
37 | James ROBINSON | |||||
38 | Sam GELDARD | |||||
39 | Hugh TON | |||||
40 | Ewan BROWN | |||||
10:32:00am | MIXJ3 | Mixed Team J 3 | ____ | |||
41 | Jack GAUDRY | |||||
42 | Martyn CURREY | |||||
43 | Logan BLACHFORD | |||||
44 | ||||||
10:34:00am | CAGSJ3 | Camberwell Grammar School J 3 | ____ | |||
45 | Kye YOSHIMA | |||||
46 | Thomas KOHNE | |||||
47 | Kelvin LE | |||||
48 | ||||||
10:36:00am | STKJ3 | St Kevins J 3 | ____ | |||
49 | Matthew BERRIGAN | |||||
50 | Oscar DOWLING | |||||
51 | Xavier LANG | |||||
52 | Moritz VONWYSS | |||||
10:38:00am | TRINJ3 | Trinity Grammar School J 3 | ____ | |||
53 | Patrick KEENAN | |||||
54 | Gabriel GARRIOCK | |||||
55 | Thomas BLAIR | |||||
56 | ||||||
10:40:00am | MIXJ4 | Mixed Team J 4 | ____ | |||
57 | Nate TROWELL | |||||
58 | Stella DELARDES | |||||
59 | Tallis PRITCHARD | |||||
60 | Aidan FANNING | |||||
10:42:00am | TRINJ4 | Trinity Grammar School J 4 | ____ | |||
61 | Declan HAM | |||||
62 | Alexander LIU | |||||
63 | Matthew GROLLO | |||||
64 | ||||||
10:44:00am | MIXJ5 | Mixed Team J 5 (Blackburn CC) | ____ | |||
65 | Hayden VIMPANI | |||||
66 | Joshua WOODS | |||||
67 | Nathan CHURCH | |||||
68 | ||||||
10:46:00am | TRINJ5 | Trinity Grammar School J 5 | ____ | |||
69 | Hugo NELSON | |||||
70 | Jacky ZHANG | |||||
71 | Alessandro SPINAZE | |||||
72 | Nicholas ROONEY |